інформація

Терморегуляція тіла і інвалідність

Регулювання температури тіла або терморегуляції тіла є однією з функцій гіпоталамуса, невеликої ділянки мозку, який впливає на вегетативну нервову систему. Ця система, також звана вегетативною нервовою системою, відповідає за різні функції організму, які ми виконуємо автоматично і несвідомо, такі як дихання, кровообіг, травлення або обмін речовин.
Контроль температури тіла має важливе значення для благополуччя людей. Однак деякі травми або патології, такі як розсіяний склероз, травми спинного мозку або пошкодження головного мозку, впливають на цю регуляторну систему, тому тіла деяких людей не можуть адаптуватися до різних умов навколишнього середовища і змін температури.

Поради по підтримці температури тіла взимку

Порада для підтримки температури тіла в кріслі-колясному -  для захисту рук і ніг обовя'зково використовувати  рукавички і шкарпетки. На ринку також представлений широкий асортимент продуктів для захисту ніг, таких як ковдри, чохли та плащі, спеціально розроблені для використання як в ручних інвалідних візках, так і в електричних інвалідних візках або на моделях скутерів. 

Чохли для стільців зазвичай виготовляються з водонепроникних матеріалів зовні, щоб захистити ноги і ступні від холоду і дощу. Їх внутрішня частина покрита підкладкою для підсиленного відчуття тепла, і вони особливо рекомендуються людям з серйозними проблемами рухливісті в нижній частині тіла.
Люди з обмеженими можливостями можуть також купити спеціальні плащі для комфортного маневрування в інвалідному візку. Моделі дощовиків, розроблені для електричних скутерів, дозволяють ізолювати як користувача, так і його транспорт.