інформація

Нервово-м'язові захворювання?

Нервово-м'язові захворювання?

Термін Нервово-м'язова хвороба (НМХ) використовується для визначення різних захворювань і станів, які впливають на роботу м'язів. Ці захворювання прямо або побічно зачіпають один або кілька компонентів «рухової одиниці» тіла, таких як м'язи, нервово-м'язові  з'єднання (простір, де нерв з'єднується з м'язом), нервові закінчення (виходячи з спинного мозку і простягаючись уздовж хребта), периферичних нервів (руки, ноги або шия) або спинних моторних нейронів (клітини, які контролюють дію м'язів). Оскільки у всіх випадках порушується зв'язок між нервами і м'язами, виникає слабкість і зміни в їх структурі і функціональності.
Як діагностуються нервово-м'язові захворювання? Методи лікування?
Нервово-м'язові захворювання не піддаються лікуванню і призводять до інвалідності . Оскільки це рідкісні захворювання, їх діагностика також не проста і включає в себе огляд історії хвороби, обстеження пацієнта та виконання різних тестів (аналіз, резонанси і т. Д.). Також электронейрограммы і електроміограми (аналіз нервової та м'язової активності), біопсія м'язів або генетичні тести. 

Що стосується лікування , якщо походження нервово-м'язового захворювання є токсичним, інфекційних, можна знайти його причину і вилікувати; В інших випадках можливо лише полегшити симптоми, щоб уникнути болю.. З цією метою люди можуть використовувати допоміжні елементи, приймати ліки, виконувати фізіотерапевтичні вправи або проходити спеціальну допомогу для зміцнення м'язів.